harwdare / software / porady / HTML 5 / CSS 3 / C++

Dane Kontaktowe

W przypadku jakichkolwiek pytań nie krępuj się odezwać. Jeśli zauważyłbyś jakiś błąd na stronie pisz śmiało. Preferuje kontakt mailowy, w sprawach biznesowych, serwisowych i projektowych. Jednak nie obrażę sie, jeśli dodasz mnie do znajomych na Facebooku i napiszesz :)

Adres e-mail:

sszypulski.kess@gmail.com

Social Media:

Facebook Jestem z reguły dostępny na Facebooku 24/7. Po napisaniu maila możesz dodać mnie do znajomych dla lepszej komunikacji. W przyszłości rozważę utworzenie fanpage'a i grupy pomocy technicznej.

Instagram Jeśli lubisz poglądać zdjęcia związane z IT oraz pośledzić moje życie prywatne i zawodowe to zapraszam do obserwowania. Możesz się również na nim spodziewać wszelakiej maści relacji ze świata IT.

YouTube Możesz zasubskrybować i być na bierząco z reaktywacją kanału. Będę publikował na nim wszelkiego rodzaju filmy związane z IT lub po prostu moje projekty.

TwitterĆwierkacz powoli umiera, ale ja jeszcze z niego korzystam. Co prawda wchodzę rzadko, jednak jeśli wolisz na nim się ze mną skontaktować to nie ma problemu, ponieważ dostanę powiadomienie :)